Lenovo 700 Multi-Device Wireless Silent Mouse | Wireless | 2.4G, Bluetooth 5.3 | Seashell
- TootjadLenovo
- Mudel: GY51S61901
- Saadavus: 5
-
20€
Lenovo 700 Multi-Device Wireless Silent Mouse | Wireless | 2.4G, Bluetooth 5.3 | Seashell
| All | |
| Connection type | 2.4G, Bluetooth 5.3 |
| DPI | Up to 4000 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 650 mm |
| Gross height (mm) | 490 mm |
| Gross weight | 0.141 kg |
| Gross width (mm) | 118.00 mm |
| Kerimine | 2-way scroll wheel (up/down) |
| Key life span | 5 million (left/right button) |
| Net weight | 0.06 kg |
| Number of buttons | 8 buttons (left, right, scroll click, DPI, forward, back, channel switch and pairing, on/off) NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4598 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 76 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | 700 Multi-Device Wireless Silent Mouse |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | IR Optical |
| Tare weight (kg) | 0.077 kg |
| Toote värv | Seashell |
| Traadita ühendus | Yes |
| Volume (m3) | 0.037583 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





